Mieszkanie 1 pokój 35 m² Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$73,383
$2,097/m²
;
In CRM: 179859
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.04.2026

• Adres
    Phra Tamnak 4 Soi 6

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,097/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    35 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    8

Opis

Plaza Siam Oriental to kompleks położony w prestiżowej okolicy na Pratamnak Hill, w odległości krótkiego spaceru od czystej i przytulnej plaży. Kompleks składa się z 8- piętrowego budynku z basenem i solarium na dachu. W odległości spaceru, minimarkiety, kawiarnie, restauracje, markety, salony masażu.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?