Condo z 1 sypialnią 54 m² Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$76,347
$1,414/m²
;
Data aktualizacji: 30.01.2026

• Adres
    Pattaya Tai 24, 111 279 moo 10 Asana Hotel Residence

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,414/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    54 m²

Opis

Dla SPRZEDAŻ - 1- Sypialnia Condo z 2 łazienkami w South Pattaya
Centrum Condotel Budapeszt 124; własność zagraniczna 124; W pełni umeblowane
Ten 1-sypialnia, 2-łazienka znajduje się w budynku Centrum Condotel w South Pattaya. Układ obejmuje przestronny salon, który może wygodnie pomieścić nocnych gości z rozkładaną sofą.
Obiekt posiada oddzielną kuchnię z niezbędnymi urządzeniami, w tym piekarnikiem, kuchenką mikrofalową, pralką i suszarką. Jest w pełni wyposażone w meble Decoum, built- w magazynie, a łóżko king-size z łazienką.
Jednostka jest w pełni klimatyzowana i gotowa do ruchu, oferując elastyczność zarówno do użytku osobistego, jak i długoterminowego wynajmu.
Lokalizacja
Centrum Condotel znajduje się centralnie w South Pattaya, zapewniając wygodny dostęp do Walking Street, Pattaya Beach, centra handlowe, rynki, restauracje i opcje transportu publicznego. Jest to praktyczny wybór dla tych, którzy chcą mieszkać lub inwestować w dobrze podłączonej lokalizacji miasta.
Oferowane na 2,495 mln bahtForeign kwoty nazwy dostępne.