Mieszkanie 2 pokoi 100 m² Finestrat, Hiszpania

Finestrat, Hiszpania
$391,115
$3,911/m²
;
In CRM: 463177
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Cena za m²
    $3,911/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    100 m²

Opis

Odkryj ekskluzywny kompleks mieszkalny w uroczym mieście Finistrat. Projekt oferuje apartamenty z 2 sypialniami i 2 łazienkami z przestronnymi salonami. Dzięki dużym oknom bocznym domy są zalane naturalnym światłem i oferują imponujący panoramiczny widok na okolicę i krystalicznie czyste Morze Śródziemne. Ten nowy budynek wyróżnia się swoim luksusowym wspólnym obszarem: kompleks posiada trzy baseny i jacuzzi, strefę wellness z siłownią i kortem wiosła, rozległe zielone przestrzenie i plac zabaw. Wszystkie obszary są łatwo dostępne przez windę z każdego bloku. Lokalizacja jest idealna: pobliskie pola golfowe, wspaniałe plaże, centra handlowe, szkoły i placówki medyczne w sektorze publicznym i prywatnym. Ponadto znaczna zaleta stanowi bliskość stacji kolejowej dużych prędkości i międzynarodowego lotniska Alicante (mniej niż 30 minut). Wysokiej jakości konstrukcja jest kluczową cechą tych domów: zewnętrzne ściany z potrójną izolacją cieplną i dźwiękową zapewniają zarówno skuteczną kontrolę klimatu, jak i doskonałą izolację akustyczną, gwarantując maksymalny komfort o każdej porze roku. Finistrat to miejsce, gdzie spokój łączy się z nowoczesnością. Życie w tym kompleksie ośrodka oznacza cieszyć się luksusem i komfortem w uprzywilejowanym środowisku naturalnym, mając wszystkie niezbędne udogodnienia i usługi pod ręką. Jest to wyjątkowa okazja dla tych, którzy szukają specjalnego domu na Costa Blanca z atrakcyjnymi cenami i niepowtarzalny urok życia śródziemnomorskiego.