Mieszkanie 4 pokoi 83 m² Tbilisi, Gruzja

Gruzja, Tbilisi
$222,000
VAT
$2,675/m²
;
Data aktualizacji: 17.05.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Gruzja
  • Miasto
    Tbilisi
  • Adres
    Egnate Ninoshvili Street, 72
  • Metro
    Sadguris Moedani (Station Square) (~ 400 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,675/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    83 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2

Opis

Typ inwestycji Apartament na sprzedaż na Ninoshvili st, 45.
Apartament jest alsready wynajęte na długoterminową podstawę 1400 USD miesięcznie (ok. 7,5% ROI).

Naprawdę wyjątkowy, designerski apartament jest na sprzedaż w jednym z najbardziej uroczych i cichych miejsc na ulicy Ninoshvili.

Powierzchnia całkowita wynosi 82 m2, przemyślane i obejmuje:
• 1 przestronna sypialnia
• 2 łazienki
• biuro domowe / miejsce pracy
• salon z jadalnią i kuchnią
• korytarz i duży budynek w szafie

W apartamencie znajduje się nowa, markowa renowacja projektantów, łącząca nowoczesny komfort z autentyczną postacią historyczną. Wysokiej jakości materiały są stosowane w całym, w tym rozległe naturalne drewno, przy zachowaniu oryginalnej prerewolucyjnej cegieł.

Wnętrze wyróżnia się zabytkowymi szczegółami, takimi jak:
• odnowione drewniane drzwi
• odnowione izolowane okna
• oryginalne okiennice
• elementy witrażu
• akcent do projektowania miedzi

Apartament znajduje się między dwoma dziedzińcami, jest wyjątkowo cichy i prywatny.

Sąsiedztwo jest jednym z najbardziej pożądanych, z restauracji (w tym Onore), kawiarnie i lokalne sklepy zaledwie kilka kroków.

👉 Jest to idealna nieruchomość dla inwestycji lub osób poszukujących unikalnego, charakterystycznego domu.