Mieszkanie 1 pokój 54 m² Jermasoja, Cypr

$714,440
$13,255/m²
;
In CRM: 30369
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $13,255/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    54 m²

Opis

Położony w samym sercu obszaru turystycznego w spokojnej bezpiecznej okolicy. Ten obszar górski oferuje zapierające dech w piersiach panoramiczne widoki na Morze Śródziemne i sąsiednie góry. Kompleks znajduje się zaledwie 500 metrów od złotych piaszczystych plaż Limassol i wszystkich niezbędnych infrastruktur, od supermarketów do aptek i od delikatnej jadalni do wysokiej klasy zakupów, Limassol ma to wszystko. Limassol łodzi wszystko, od kwitnącego życia w nocy do spokojnego relaksowanego kurortu i od środowiska rodzinnego do centrum biznesu. Specyfikacja wnętrza Każda nieruchomość jest dostarczana z najwyższym standardowym wykończeniem podpisu: półstałe podłogi parkietowe w każdym pokoju; Marmur podłogi i ściany w toaletach i łazienkach; wysokie pułapy (3,15 m); drzwi wejściowe bezpieczeństwa; system interkomu; Ogrzewanie podpodłogowe i klimatyzacja VRV; Wysokostandardowy sprzęt sanitarny marki europejskiej; Termiczne ramy okienne z aluminium z podwójnym szkłem; Wysoko standardowe szafki kuchenne i szafy z europejskich marek;