Mieszkanie 2 pokoi 132 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$622,990
$4,720/m²
;
In CRM: 236293
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $4,720/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    132 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026

Opis

2- Sypialnia Apartament - Elegant Comfort przez Wybrzeże Ogólne Opis Ten apartament z dwoma sypialniami uosabia nowoczesne miasto żyjące w najlepszym stanie. Położony w luksusowym nowym rozwoju w Zakaki, łączy elegancki design z najwyższym komfortem, idealny zarówno dla właścicieli domów, jak i inwestorów. Uprzywilejowana lokalizacja apartamentu oferuje bezpośredni dostęp do My Mall, City of Dreams Casino Resort i Lady 's Mile Beach, wszystkie w odległości krótkiego spaceru. Design & Comfort Toughtly planowane dla nowoczesnego stylu życia, apartament wyposażony jest w otwartą kuchnię i salon, uzupełnione o przestronną sypialnię i prywatną werandę. Naturalne światło, miękkie neutralne tony i wysokiej jakości materiały tworzą spokojną, elegancką atmosferę w całym. Cechy obejmują: Jasny i przestronny open- plan przestrzeni życiowej W pełni wyposażona nowoczesna kuchnia z najwyższej jakości wykończenia Jedna sypialnia z wbudowanym w szafy Elegant łazienka z wyposażeniem premium Pokryta weranda na wolnym powietrzu Prywatny parking i przechowywanie Dostęp do wspólnego basenu i ogrodów krajobrazowych Lifestyle & Investment Value Ten apartament oferuje rzadką okazję do życia lub inwestycji w Limassol szybko rozwijającej się przybrzeżnej okolicy. Z dużym popytem na wynajem i dużym potencjałem oceny kapitału, jest idealny dla profesjonalistów, pary, lub inwestorów poszukujących trwałej wartości w tętniącej życiem lokalizacji.