Mieszkanie 2 pokoi 83 m² Paralimni, Cypr

Paralimni, Cypr
$360,673
$4,348/m²
;
Data aktualizacji: 18.09.2025

Cena za m²
    $4,348/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    83 m²

Opis

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Niero City Apartments, Paralimni.

Nowoczesny projekt wiarygodnego dewelopera. Apartament oferuje nowoczesny komfort wpompowany w śródziemnomorski urok.

Układ obejmuje: open- plan salon, 2 sypialnie, nowoczesną łazienkę, przestronny balkon z widokiem na morze.
Główne cechy: materiały naturalne, duże okna, jasna i zachęcająca atmosfera.

Położony w centrum Paralimni, zaledwie kilka minut od plaż Protaras, przystani i lokalnych udogodnień. Idealny do zrelaksowanego życia, przybrzeżne ucieczki, lub inteligentna inwestycja z corocznej apelacji.

Status własności: w trakcie budowy.
Warunki zakupu: Nie uwzględniono podatku VAT.