Mieszkanie 2 pokoi 105 m² Nikozja, Cypr

Cypr, Nikozja, Nikozja
$281,134
$2,677/m²
;
In CRM: 58862
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 31.03.2026

Cena za m²
    $2,677/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    105 m²

Opis

Nowoczesny projekt znajduje się w jednym z najbardziej uprzywilejowanych obszarów w regionie Lykavitos, Nikozja. Projekt składa się z 10 mieszkań. Każdy apartament posiada własne miejsce parkingowe i miejsce do przechowywania. Dostępność Apartament 2 piętro Powierzchnia wewnętrzna 76,32 m2 Pokryte werandą 28,87 m2 Cena 245.000 euro plus VAT Apartament 3. piętro Powierzchnia wewnętrzna 76,32 m2 Pokryte werandą 28,87 m2 Cena 248.000 euro plus VAT W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Data zakończenia: wrzesień 2027 r.