Mieszkanie 1 pokój 72 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$97,838
$1,359/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

Cena za m²
    $1,359/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    72 m²

Opis

Opis przedmiotu: Exclusive dwupokojowe mieszkanie zaledwie kilka metrów od morza w Sunny Beach - połączenie komfortu, przestrzeni i doskonałej lokalizacji! Przedstawiamy Państwu piękny i stylowo urządzony dwupokojowy apartament, położony w jednym z najbardziej popularnych obszarów Sunny Beach, zaledwie 150 metrów od złotej plaży i w pobliżu romantycznego starego Nessebar. Ta nieruchomość łączy wszystko, czego potrzebujesz do życia marzeń nad morzem - przytulność, funkcjonalność, pokój i niesamowite położenie. Apartament ma powierzchnię 70 m ² i znajduje się na 5 piętrze 6 w dobrze utrzymanym kompleksie, który oferuje miłą atmosferę i komfort przez cały rok. Układ jest niezwykle wygodny i praktyczny: - przestronny i jasny salon, który tworzy uczucie wolności i przytulności - dwie wygodne sypialnie, odpowiednie dla rodziny i gości - korytarz - łazienka z WC - dwa tarasy, które uzupełniają uczucie przestrzeni i światła Jeden taras ujawnia przyjemny widok na pięknie utrzymane terytorium kompleksu, a drugi twarz cichej i spokojnej ulicy, która zapewnia przytulność i spokój. Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony, gotowy do przeprowadzki bez potrzeby dodatkowych inwestycji. Każdy szczegół został starannie wybrany, aby stworzyć komfortową i miłą atmosferę. Lokalizacja jest realną zaletą - istnieje bezpośrednia ścieżka do plaży, a w pobliżu znajdują się sklepy, restauracje, kawiarnie i wszystkie udogodnienia potrzebne zarówno do pełnowartościowych wakacji i rocznika życia. Opłata za utrzymanie: 12 euro / m ² Jest to nieruchomość, która oferuje nie tylko apartament, ale prawdziwy nadmorski styl życia pełen słońca, komfortu i spokoju. Doskonały wybór zarówno dla domu rodzinnego nad morzem i bezpiecznej inwestycji o wysokim potencjale wynajmu.