Tanie Mieszkania i Kawalerki na Sprzedaż w Albania strona 8

;
Mieszkanie Usuwać
Wyczyść
2 018 obiektów total found
Mieszkanie 1 pokój w Golem, Albania
Mieszkanie 1 pokój
Golem, Albania
Pokoje 1
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 60 m²
Piętro 4
Rezydencja w Golemie jest zaprojektowana z nowoczesną wizją i zaawansowaną infrastrukturą z …
$121,208
Zostaw prośbę
Zamknij
Proszę, powiedz mi, że znalazłeś to ogłoszenie na Realting.com
Agencja
Future Home Invest
Języki komunikacji
English, Italiano, Türkçe
Mieszkanie 1 pokój w Golem, Albania
Mieszkanie 1 pokój
Golem, Albania
Pokoje 1
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 54 m²
Piętro 3
Położony wzdłuż linii brzegowej Golem, "Bonita" Residence harmonijnie łączy naturę i środowi…
$99,011
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Future Home Invest
Języki komunikacji
English, Italiano, Türkçe
Mieszkanie 1 pokój w Golem, Albania
Mieszkanie 1 pokój
Golem, Albania
Pokoje 1
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 61 m²
Piętro 2
Mamy na sprzedaż 1 + 1 apartament w "Dragot" Residence, Golem, Kavajë.Położony zaledwie 150 …
$109,516
Trustmont CapitalTrustmont Capital
Mieszkanie 2 pokoi w Kamez Municipality, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Kamez Municipality, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 56 m²
Piętro 7/7
Apartament 1 + 1 na sprzedaż o powierzchni brutto 66 m ² i powierzchni netto 56 m ², położon…
$103,843
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
English, Русский, Deutsch, Ελληνικά, Polski, Español, Français, Svenska, Slovenščina, Italiano, Türkçe, Hrvatski, Crnogorski, Dutch
Kawalerka 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Kawalerka 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 70 m²
✅ Cena: 105,000 euro✅ Lokalizacja: "Dhimiter Konomi" Street, Cold Water, Vlore✅ Powierzchnia…
$123,602
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Shtoj i Ri, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Shtoj i Ri, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 30 m²
Liczba kondygnacji 6
Apartament znajduje się na 0. piętrze 6-piętrowego budynku, który jest w budowie w "Zachodni…
$58,794
GrekodomGrekodom
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Durres, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 64 m²
Piętro 3/4
1+1 APARTMENT FOR SALE IN "PORTO LALZI"! "Porto Lalzi" is a residential tourist complex und…
$149,665
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 70 m²
Piętro 2
1 + 1 Apartament na sprzedaż w Golem - tylko 100 m od morza💰 Cena: 88000 EUR📍 Lokalizacja: G…
$103,734
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Century 21 Eon
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 1 pokój w Bashkia Durres, Albania
Mieszkanie 1 pokój
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 1
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 55 m²
Piętro 3
Mamy 1 + 1 apartament na sprzedaż, Shkëmb Kavaje.Informacje o apartamencie:• Powierzchnia ne…
$80,221
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Future Home Invest
Języki komunikacji
English, Italiano, Türkçe
Mieszkanie 3 pokoi w Linze, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Linze, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 53 m²
Piętro 8/8
1+1 typology apartment for sale in Shkoza at Forest Rezidence, a complex on the outskirts of…
$87,353
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 61 m²
Piętro 5/6
Apartament znajduje się na 5 piętrze 6-piętrowego budynku w okolicy Mali i Robit, w mini rez…
$86,190
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Durres, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 49 m²
Piętro 7
Apartament znajduje się na siódmym piętrze budynku z windą na głównej ulicy w Iliria Beach, …
$76,152
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 1 pokój w Bashkia Durres, Albania
Mieszkanie 1 pokój
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 89 m²
2 + 1 apartament w centrum Durres, w pobliżu szpitala, jest na sprzedaż. Znajduje się na pie…
$147,081
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
CACTUS | Real Estate
Języki komunikacji
English, Русский, Español, Čeština, Italiano, Українська, Hrvatski
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 61 m²
Piętro 1/6
Apartament znajduje się w jednym z najnowszych rezydencji, które są budowane w centrum Golem…
$102,150
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 52 m²
Liczba kondygnacji 5
Apartament znajduje się na 0. piętrze mieszkalnym 5-piętrowego budynku w budowie powyżej Mal…
$99,269
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 74 m²
✅ Cena: 1300 EUR / m2✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 74.4m2✅ Powierzch…
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Tragjas, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Tragjas, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 76 m²
Piętro 4
✅ Cena: 1650 Euro / m2 - 125,400 Euro✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia: 76m2Obszar,…
$149,975
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Durres, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 95 m²
Piętro 8/9
Na sprzedaż znajduje się 2 + 1 apartament w pobliżu szkoły Bajram Curri. Położony na 8 piętr…
$135,313
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
CACTUS | Real Estate
Języki komunikacji
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 63 m²
Piętro 2/12
Apartament na sprzedaż we Wlorze w Albanii. Nie przegap okazji, aby wynająć ten apartament z…
$113,908
English, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 26 m²
Liczba kondygnacji 5
$52,400
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji