Mieszkanie 1 pokój 58 m² Golem, Albania

Golem, Qerret, Albania, Bashkia Kavaje
$119,247
$2,056/m²
;
In CRM: 5872143
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 6.03.2026

Cena za m²
    $2,056/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    58 m²

Opis

Bonita Family Luxury Residence to nowoczesna rezydencja na wybrzeżu Qerret, zaprojektowana dla komfortowego i rodzinnego stylu życia nad morzem. Kompleks oferuje apartamenty o nowoczesnych standardach, zielonych przestrzeniach i dobrze zorganizowanych środowiskach dla mieszkańców. Ponadto rezydencja posiada dedykowany basen dla mieszkańców, tworząc relaksującą i prywatną atmosferę. Mamy 1 + 1 Apartament na sprzedaż w "Bonita Luxury Family Residence" Qerret, Kavaje. Informacje o apartamencie: • Powierzchnia netto: 58.26m ² • Powierzchnia brutto: 64.06m ² • Układ apartamentu 1. piętro: • Pokój dzienny • Kuchnia • 1 sypialnia • 1 łazienka • 1 balkon Inne cechy: • Doskonała lokalizacja. • Z windą. • Doskonała możliwość inwestycji • Wysoka jakość budowy. • Idealny do życia rodzinnego i inwestycji turystycznych • Rezydencja jest odpowiednia dla każdego, co daje możliwość aktywnego i zdrowego życia. Aby odwiedzić nieruchomość, skontaktuj się z nami!