Tanie Mieszkania i Kawalerki na Sprzedaż w Albania strona 9

;
Mieszkanie Usuwać
Wyczyść
2 018 obiektów total found
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 135 m²
Piętro 4
🏡 2 + 1 APARTAMENT DO SPRZEDAŻY NA NOWEJ STREET, DINO Blisko, VLORA.💰 Cena: 1500 EUR / m2📐 O…
$1,762
Zostaw prośbę
Zamknij
Proszę, powiedz mi, że znalazłeś to ogłoszenie na Realting.com
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 55 m²
Piętro 3
1 + 1 apartament jest na sprzedaż w obszarze Mali I Robit, położony na drugiej linii plaży i…
$90,277
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
CACTUS | Real Estate
Języki komunikacji
English, Русский, Español, Čeština, Italiano, Українська, Hrvatski
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 72 m²
Piętro 1/6
2 + 1 na sprzedaż w Golemie - tylko 250 m od morza!Szukasz domu letniskowego czy bezpiecznej…
$115,354
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
English, Русский, Deutsch, Ελληνικά, Polski, Español, Français, Svenska, Slovenščina, Italiano, Türkçe, Hrvatski, Crnogorski, Dutch
Trustmont CapitalTrustmont Capital
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 64 m²
Piętro 3/6
Apartament znajduje się na 3 piętrze mieszkalnym nowego budynku w Golem. Obiekt ma powierzch…
$91,324
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 72 m²
Piętro 6
Apartament znajduje się na 6 piętrze nowego budynku, części "Liburna" Residence w Mali i Rob…
$119,794
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 2 pokoi w Paskuqan, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Paskuqan, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 57 m²
Liczba kondygnacji 9
📍 Lokalizacja: "Havzi Nela" St., Paskuqan📌 Data wygaśnięcia: 2027✅ Powierzchnia całkowita: 6…
Kolasin ValleysKolasin Valleys
Mieszkanie 1 pokój w Golem, Albania
Mieszkanie 1 pokój
Golem, Albania
Pokoje 1
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 61 m²
Piętro 4
Położony wzdłuż wybrzeża Golem, "Bonita" Residence harmonijnie łączy naturę i środowisko zbu…
$111,713
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Future Home Invest
Języki komunikacji
English, Italiano, Türkçe
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Durres, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 82 m²
Piętro 3/7
Apartament znajduje się na trzecim lub czwartym piętrze nad ziemią nowego budynku bez windy,…
$129,511
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 1 pokój w Golem, Albania
Mieszkanie 1 pokój
Golem, Albania
Pokoje 1
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 61 m²
Piętro 1/5
REZYDENCJA PALM PARADISEQerret, Kavaja, tylko 300 metrów od morza!Projekt będzie obejmował:-…
$97,975
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Mieszkanie 2 pokoi w Lezhe Municipality, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Lezhe Municipality, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 66 m²
Piętro 10/12
Apartament znajduje się na 10 piętrze 12-piętrowego budynku z windą w Shengjin. Obiekt ma po…
$124,202
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 3 pokoi w Kamez Municipality, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Kamez Municipality, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 91 m²
Piętro 6
✅ Cena: 82,170 Euro ✅ Lokalizacja: Pekini Street, Kamez✅ Powierzchnia całkowita: 91.30m2✅ Po…
$96,272
Golem, Albania
Powierzchnia 142 m²
Piętro 1/9
Apartament na sprzedaż w Liburna Golem Residence.Apartament znajduje się na parterze 7-piętr…
$137,151
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Century 21 Eon
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Durres, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 61 m²
Piętro 1
1 + 1 apartament w Wołdze jest na sprzedaż. Znajduje się na parterze i mierzy 61 metrów kwad…
$138,857
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
CACTUS | Real Estate
Języki komunikacji
Mieszkanie 3 pokoi w Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 81 m²
Piętro 7
Apartament znajduje się na 7. piętrze nowego budynku z windą w "Rezidenca Liburna" w Mali i …
$146,184
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 2 pokoi w Paskuqan, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Paskuqan, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 59 m²
Liczba kondygnacji 9
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 64 m²
Piętro 4/5
Apartament znajduje się na 4 piętrze nad ziemią budynku bez windy w Golem, w pobliżu rynku C…
$86,411
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Durres, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 63 m²
Piętro 4
Ten wspaniały 1-sypialnia, 1-apartament znajduje się na 4 piętrze w Lagja no.12, Durrës, i j…
$100,170
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Century 21 Eon
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 1 pokój w Bashkia Durres, Albania
Mieszkanie 1 pokój
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 1
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 70 m²
Piętro 4
DLA SPRZEDAŻY: 1 + 1 APARTAMENT - Plazh Area, Durrës (w pobliżu Florida Hotel)Powierzchnia n…
$80,324
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Century 21 Oksford
Języki komunikacji
English, Русский, Polski, Українська
Mieszkanie w Golem, Albania
Mieszkanie
Golem, Albania
Piętro 11
Położony wzdłuż wybrzeża Kavaja, 13-piętrowy Residence "Tiktaalik" harmonijnie łączy naturę …
English, Italiano, Türkçe
Mieszkanie 1 pokój w Tirana Municipality, Albania
Mieszkanie 1 pokój
Tirana Municipality, Albania
Pokoje 1
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 51 m²
Piętro 7/8
Apartment 1+1 for sale in Don Bosko, 7th floor in a building with an elevator. Gross area 56…
$136,271
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Kawalerka 2 pokoi w Bashkia Durres, Albania
Kawalerka 2 pokoi
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 50 m²
Piętro 3
🏡 SPRZEDAŻ STUDIA 42 m² 200 m od morza | Shkëmbi, Durrës Przestronne studio 42 m² (wg …
$85,324
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Grinchenko Real Estate
Języki komunikacji
English, Русский, Українська
Mieszkanie 1 pokój w Bashkia Durres, Albania
Mieszkanie 1 pokój
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 52 m²
Apartament 1 + 1 jest na sprzedaż w dzielnicy Plazh w kompleksie Tocak. Powierzchnia certyfi…
$98,503
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
CACTUS | Real Estate
Języki komunikacji
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 63 m²
✅ Cena: 1350 Euro / m2✅ Powierzchnia całkowita: 74.4m2✅ Powierzchnia apartamentu: 63.1m2✅ Po…
$117,687
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Paskuqan, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Paskuqan, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 81 m²
Piętro 1/6
Apartament 2 + 1 + 2 na sprzedaż w Paskuqan!Nowy apartament na sprzedaż ze wspólnym salonem …
$113,137
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 82 m²
Apartament znajduje się w pobliżu Boulevard, w rozwiniętym obszarze, który oferuje wszystkie…
$147,719
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 52 m²
Liczba kondygnacji 6
Apartament znajduje się na 5 piętrze 6-piętrowego budynku, który jest w budowie w "Zachodnim…
$102,599
Zostaw prośbę
Zamknij