Mieszkanie 36 m² Dubaj, Emiraty Arabskie

Emiraty Arabskie, Dubaj
$326,760
$9,077/m²
;
Data aktualizacji: 20.03.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Emiraty Arabskie
  • Region / Państwo
    Dubaj
  • Metro
    Business Bay (~ 500 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $9,077/m²
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    36 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026

Opis

Odkryj wzniosłe miasto mieszkające w Binghatti Skyhall, architektoniczny punkt orientacyjny opracowany przez renomowanych Binghatti Developers. Powstanie w dynamicznej dzielnicy Business Bay, ten uderzający rozwój twintower redefiniuje nowoczesny luksus z jego śmiały design, inteligentne układy, i zapierające dech w piersiach widoki na panoramę.
Binghatti Skyhall oferuje smarthome-lined studia i rezydencje jednopokojowe wyposażone w wykończenia premium, winapadowy podłogowe na suficie i ekspansywne balkony, które tworzą spektakularne widoki Burj Khalifa i Kanału Dubajskiego. Każdy szczegół odzwierciedla rzemiosło światowej klasy, łącząc funkcjonalność z wyrafinowaną estetyką.
Rezydenci cieszą się bezproblemową łączność z najbardziej prestiżowymi destynacjami w Dubaju, a jednocześnie oferują udogodnienia w stylu resort, w tym spokojny ogród nieba, ekskluzywny salon wykonawczy, szybkie windy i usługi konsjerża 24 / 7 - wszystkie zaprojektowane w celu zapewnienia komfortu, wygody i tętniącego życiem kosmopolitycznego stylu życia.
Główne cechy:
Iconic twin- wieża fasada z podpisem Oświetlenie Binghatti
Inteligentna automatyzacja domu we wszystkich rezydencjach
Panoramiczne widoki Burj Khalifa & Dubai Canal
Pierwszy adres w centrum finansowym Business Bay
Wysokowydajne windy i konsjerż zegara okrągłego
Designerskie wnętrza z wykończeniami najwyższej jakości