Dom 4 pokoi Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$245,017
$1,485/m²
;
In CRM: 1111167
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    165 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    387 m²

Opis

Nowo wybudowany dom na sprzedaż W pełni umeblowany i gotowy do przeniesienia Rozmieszczenie: Nong Pla Lai, East Pattaya Ta nowo wybudowana rezydencja oferuje hojny rozmiar terenu, nowoczesną funkcjonalność i kompletne wyposażenie, co czyni ją idealnym miejscem na natychmiastowe zajęcie. Zaprojektowany do komfortowego życia rodzinnego z dużym parkingiem i prywatnym basenem, nieruchomość łączy przestrzeń, prywatność i wygodę w jednym z szybko rozwijających się obszarów mieszkalnych East Pattaya. Szczegóły dotyczące własności Rozmiar gruntów: 96,9 m2 (około 387 m2) Powierzchnia użytkowa: 165 m2 4 sypialnie 4 łazienki 1 kuchnia 1 pokój dzienny Parking dla 2 samochodów wewnątrz nieruchomości Dodatkowy parking dla maksymalnie 6 samochodów przed domem 3-fazowy system elektryczności Prywatny basen Rozmiar 3,5 x 7 metrów System słonej wody Układ przepełnienia Jacuzzi Funkcja wodospadu Obszar basenu jest zaprojektowany jako centrum domu, nadaje się do relaksu i rozrywki. Hojny rozmiar terenu pozwala na wygodne odstępy wokół domu, zwiększając prywatność i przepływ powietrza. Nieruchomość jest sprzedawana w pełni umeblowane i urządzone, gotowe do natychmiastowego przemieszczania się - bez dodatkowych inwestycji. Transfery i podatki Opłata transferowa i podatki: 50 / 50 Lokalizacja i dostępność Położony w Nong Pla Lai, East Pattaya, obiekt cieszy się wygodnym dostępem do Sukhumvit Road i autostrady drogi 7, co pozwala na łatwą podróż do miasta Pattaya, Laem Chabang, Rayong i Bangkoku. Obszar jest popularny wśród rodzin i rezydentów długoterminowych ze względu na jego spokojniejsze środowisko przy pozostaniu w pobliżu szkół międzynarodowych, pola golfowe, lokalne rynki i niezbędne udogodnienia. Ten dom jest dobrze nadaje się dla kupujących poszukujących przestronnej nowoczesnej rezydencji z prywatnym basenem w spokojnej, ale dobrze połączonej lokalizacji East Pattaya. https: / / www.expedia.co.th / en / East- Coast- Thailand.dx6049374 Nowo wybudowany dom na sprzedaż W pełni umeblowany i gotowy do przeniesienia - Skontaktuj się z nami, aby zorganizować oglądanie dzisiaj Numer identyfikacyjny nieruchomości: HS2320 nazwa firmy: PLC nieruchomości Identyfikator linii: @ plcrealestate Tel / WhatsApp: