Dom 4 pokoi Pong, Tajlandia

Tajlandia
$277,183
$1,155/m²
;
In CRM: 1034723
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    240 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    260 m²

Opis

Nowoczesny Tropikalny Dom w Mabprachan na sprzedaż - Ten 4-sypialnia, 3-łazienka domu oferuje przestronne i funkcjonalne środowisko życia. Na działce 260 SQM o powierzchni użytkowej 240 SQM znajduje się otwarta przestrzeń mieszkalna i jadalna, budynek w kuchni oraz prywatny basen. Zaprojektowany dla wygody, wyposażony jest w system ogniw słonecznych 5KW, inteligentny zamek drzwi, automatyczną bramę i system sterowania termitem. Dodatkowe cechy to pompa wodna z zasobnikiem 2000 l, jak również oddzielne liczniki wody i energii elektrycznej. Z pokrytym parkingiem dla dwóch samochodów, ten nieumeblowany dom stanowi doskonałą okazję do dostosowania miejsca do swojego stylu w pożądanym obszarze Mabprachan.

Wyposażenie:
  • Prywatny basen
  • Parking samochodowy
  • Ogród
  • Inteligentna blokada drzwi
  • Brama elektryczna
  • Układ słoneczny

Położony w prestiżowej dzielnicy mieszkalnej w pobliżu jeziora Mabprachan, ten wspaniały basen willa oferuje doskonałą mieszankę prywatności i wygody. Położony w East Pattaya, dom jest otoczony bujną zielenią, zapewniając spokojną ucieczkę, będąc nadal w zasięgu zasięgu głównych atrakcji Pattaya. Obszar jest dobrze znany z wysokiej klasy prywatnych willi, oferując spokojną atmosferę z szerokimi drogami i przestronne właściwości. Zaledwie kilka minut drogi stąd mieszkańcy mogą cieszyć się jeziorem Mabprachan, popularnym miejscem do uprawiania zajęć na świeżym powietrzu, jazdy na rowerze, joggingu i gotowania nad jeziorem. Lokalizacja zapewnia również łatwy dostęp do autostrady 36 i autostrady 7, zapewniając płynny dostęp do Pattaya City, Bangkok i nieruchomości przemysłowych we wschodnim korytarzu gospodarczym (EWG). Dla rodzin, dom jest dogodnie blisko Regent International School Pattaya i innych najlepszych instytucji edukacyjnych. W pobliżu znajdują się pola golfowe, kluby jeździeckie oraz różne międzynarodowe i tajskie restauracje. Pomimo spokojnego otoczenia, centra handlowe, supermarkety i opcje rozrywkowe znajdują się w krótkiej odległości, co sprawia, że jest to idealny wynajem nieruchomości dla osób poszukujących wysokiej jakości stylu życia w doskonałej lokalizacji.