Willa 3 pokoi 501 m² Sakhu, Tajlandia

Tajlandia, Sakhu
$915,538
$1,827/m²
;
Data aktualizacji: 25.04.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    501 m²

Opis

Odkryj nowy standard luksusowego życia z Luna Vista, butikowy zbiór zaledwie 19 prywatnych willi basenowych położony w bujnej zieleni Thepkasattri, Thalang, zaledwie 7 minut od plaży Naiyang. Zaprojektowany dla rodzin i inwestorów stylu życia poszukujących spokoju, przestrzeni i komfortu, ta ekskluzywna posiadłość falista oferuje wyrafinowane tropikalne otoczenie z pełną prywatnością i hojnym mieszkaniem na zewnątrz. Każda willa jest starannie ułożona w układzie w kształcie litery L wokół dużego basenu i ogrodu krajobrazowego. Domy wyposażone są w 3 do 4 przestronne sypialnie, każdy z łazienkami i wysokie sufity, które pozwalają na doskonały przepływ powietrza i naturalne światło. Master suite obejmuje spacery w szafie i wannie, podczas gdy wspólne obszary oferują otwartą kuchnię, europejski i azjatycki styl gotowania, rozległy salon i jadalnie, a także bezpośredni dostęp do tarasu lub ogród na dachu. Zbudowany z materiałów premium i przeznaczony do tropikalnej trwałości, Luna Vista łączy nowoczesną tropikalną architekturę z inteligentnymi funkcjami konstrukcyjnymi, w tym gotowy do parkowania EV, opcjonalne panele słoneczne i systemy automatyki domowej. Villa Najważniejsze cechy: Cena od: THB 29.9 Milion Rozmiary: 624 - 767 m kw Obszary użytkowania: 501 - 613.45 m kw Sypialnie: 3- 4 kąpieliska: 4- 6 Własność: Freehold / Leasehold dostępny pakiet mebli: THB 3- 3.5 Milion (Opcjonalnie) Fundusz Sinking Fund: THB 100.000 (czasu jednego) Wspólna opłata obszarowa: THB 12,000- 15,000 / miesiąc Główne cechy: Prywatny basen z jacuzzi Rooftop Garden & Terrace Nowoczesny projekt Tropical Europe & Azjatycki styl Kitchens Wysokie sufity i przestronne szafy Wybitna dekoracja sypialni Elektryczny ładowarka pojazd Underground Narzędzia Opcjonalne Solar Power & Home Automation Wspólnoty udogodnienia: 24- godzinne bezpieczeństwo i CCTV Zarządzanie nieruchomościami przez Wilawan Communal Garden Obszar Lokalizacja wspólnego parkingu - Thepkasattri, Thalang, Phuket: Luna Vista oferuje spokojne rekolekcje w pobliżu niektórych z najbardziej wygodnych i pięknych miejsc Phuket: 7 min do Naiyang Beach 10 min do Phuket International Airport 15 min do UWC International School & Blue Canyon Golf Club 20 min do Boat Avenue i Porto de Phuket 25 min do Laguna Complex & Bangtao Beach Czy dla stałego miejsca zamieszkania, drugi dom, lub wyśmienita inwestycja, Luna Vista jest rzadką okazją do posiadania wysokiej jakości prywatnej willi w serenie, dobrze połączonej części północnej Phuket. Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby uzyskać więcej informacji lub zaplanować prywatne przeglądanie.