Willa 3 pokoi 320 m² Rawai, Tajlandia

Tajlandia, Rawai
$800,541
$2,502/m²
;
In CRM: 179972
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.04.2026

Liczba kondygnacji
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    320 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    429 m²

Opis

Willa jednopiętrowa z basenem i tarasem do wypoczynku 51 m2 Willa z 3 sypialniami, wyposażona w własną łazienkę oraz łazienkę dla gości. Przestronny salon jest połączony z jadalnią i kuchnią, która jest połączona z pralnią. Taras przy basenie jest dostępny z salonu, sypialni i jednej z małych sypialni. Willa jest w pełni wyposażona i wyposażona w sprzęt. Garaż pomieści dwa samochody. Budowa willi zajmie 10- 12 miesięcy, co pozwala na zapłatę zgodnie z harmonogramem budowy. Ostateczna płatność jest dokonywana w momencie rejestracji i będzie 10%