Condo z 1 sypialnią 35 m² Sakhu, Tajlandia

Tajlandia, Sakhu
$169,061
$4,830/m²
;
Data aktualizacji: 12.12.2025

• Adres
    phk4018

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,830/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    35 m²

Opis

Doświadczyć niezrównanej plaży mieszkającej w Sea Heaven Naithon, ekskluzywny rozwój mieszkalny położony wzdłuż dziewiczych brzegów plaży Naithon w Phuket. Sea Heaven Naithon oferuje mieszkańcom spokojne sanktuarium, gdzie nowoczesna architektura spełnia spokojne piękno morza Andaman. Prime Beachfront Lokalizacja Położony bezpośrednio na plaży Naithon, Sea Heaven Naithon zapewnia natychmiastowy dostęp do miękkich złotych piasków i krystalicznie czyste wody. Ta idylliczna lokalizacja zapewnia mieszkańcom możliwość częstych spacerów przy plaży, mesmeryzujących zachody słońca i różnych działań wodnych tuż przy ich progu. Thoughtfully Designed Residences Sea Heaven Naithon oferuje kolekcję skrupulatnie urządzonych willi i mieszkań, z których każdy oferuje rozległe przestrzenie życiowe i panoramiczne widoki na morze. Rezydencje są zaprojektowane z naciskiem na układ open- plan, naturalne światło i wysokiej jakości wykończenia, tworząc atmosferę zaniżonej elegancji i komfortu. Wyjątkowe udogodnienia Mieszkańcy Sea Heaven Naithon mogą korzystać z wielu udogodnień premium, w tym: Pool Infinity: Overlooking ocean, idealny do relaksu i wypoczynku. Fitness Center: Wyposażony w sprzęt do wspierania zdrowego stylu życia. Spa: Oferując różne zabiegi odmłodzić umysł i ciało. Smakowity obiad: Na miejscu restauracje serwujące wybór kuchni międzynarodowych i lokalnych. 24 godziny Bezpieczeństwo: Zagwarantowanie pokoju z nadzorem i personelem. Inwestycja Okazja Sea Heaven Naithon przedstawia przekonującą okazję inwestycyjną w jednym z najbardziej wysuniętych miejsc Phuket. Dzięki połączeniu luksusowych rezydencji, prime dostępu do plaży i kompleksowe udogodnienia, rozwój odwołuje się zarówno do rozpoznawalnych właścicieli domów i inwestorów poszukujących silnego potencjału wynajmu. Odkryj uosobienie przybrzeżnego luksusu w Sea Heaven Naithon, gdzie każdy dzień czuje się jak święto w raju.