Willa 6 pokojów 530 m² Rawai, Tajlandia

Tajlandia, Rawai
$1,10M
$2,075/m²
;
In CRM: 1954669
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.12.2025

Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    6
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    530 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 400 m²

Opis

Ekskluzywna willa w Rawai - uosobienie luksusowego życia w Phuket!

Luksusowa prywatna willa w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Phuket. Ten przestronny dom o powierzchni 530 m2 znajduje się na powierzchni 1400 m2 i oferuje wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego życia klasy wyższej! Pełne wyposażenie!

Architektura i układ: dwupiętrowa willa jest zaprojektowana z myślą o nowoczesnych trendach projektowych. Przestronne pokoje z panoramicznymi oknami są wypełnione naturalnym światłem i tworzą uczucie jedności z otaczającą naturę tropikalną. Pięć luksusowych pokoi, każdy z własną garderobą, i cztery łazienki wyposażone w najnowszą technologię, zapewniają komfort dla całej rodziny i gości.

Udogodnienia willi: duży odkryty basen (12x5 m) z powierzchnią rekreacyjną, profesjonalnie wyposażoną kuchnię premium, przestronny salon z dostępem do ogrodu, otwarty obszar sportowy w cieniu drzew tropikalnych, plac zabaw dla dzieci z bezpiecznym pokryciem, autonomiczny system zaopatrzenia w wodę (własna studnia), monitoring wideo okrągłego zegara, zautomatyzowany system alarmowy, drzwi antywandalne i okna, chroniony obszar kompleksu.