Mieszkanie 3 pokoi 76 m² Sakhu, Tajlandia

Tajlandia, Sakhu
$448,204
$5,936/m²
;
In CRM: 1683009
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.12.2025

Cena za m²
    $5,936/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    76 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Zainwestuj w luksusowe apartamenty nad morzem na wybrzeżu Thalang!

Gwarantowany zwrot w wysokości 6% za pierwsze 10 lat. 30 noclegów za darmo zakwaterowanie rocznie.

Plan awaryjny!

Bezpośredni dostęp do plaży! Wszystkie apartamenty mają widok!

Meble są wliczone w cenę!

Udogodnienia: wspólny basen, bar, klub, plac zabaw dla dzieci na świeżym powietrzu, barbecue area, fitness, wspólna siłownia, restauracja na miejscu, parking dla samochodów osobowych, bezpośredni dostęp do plaży, lobby, transfer, 24 / 7 bezpieczeństwa, nadzór wideo.

Lokalizacja:

- idealna lokalizacja w malowniczym, odosobnionym miejscu, wśród nietkniętej dżungli w pobliżu plaży Nai Yang.

- na lotnisko, 5 minut jazdy.

Zadzwoń lub napisz, odpowiemy na wszystkie pytania!

* Koszty mogą się różnić w zależności od kursu wymiany