Willa 4 pokoi 164 m² San Miguel de Salinas, Hiszpania

San Miguel de Salinas, Hiszpania
$1,27M
$7,725/m²
;
Data aktualizacji: 25.03.2026

Rok realizacji
    2026
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    164 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    164 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    665 m²

Opis

Luksusowe Wolnostojące Wille Golfowe z 3 i 4 Sypialniami oraz Prywatnymi Basenami w Las Colinas

Położone w prywatnym Las Colinas Golf Resort, miejsce to słynie z bujnych, śródziemnomorskich krajobrazów, spokojnej atmosfery i ekskluzywnego stylu życia. Resort łączy piękno natury z starannie zaplanowaną zabudową mieszkaniową, zapewniając prywatność i spokój. Mieszkańcy korzystają z światowej klasy obiektów golfowych, malowniczych szlaków spacerowych i pobliskich plaż. Obszar jest idealny zarówno do stałego zamieszkania, domów wakacyjnych, jak i inwestycji długoterminowej dzięki prestiżowej lokalizacji i doskonałej infrastrukturze.

Wille na sprzedaż w Orihuela w Hiszpanii znajdują się około 0,5 km od pola golfowego i udogodnień resortu. Codzienne udogodnienia, takie jak sklepy, kawiarnie i restauracje, znajdują się w odległości około 5 km, a najbliższe centrum miasta około 8 km. Plaże są oddalone o około 10 km, a najbliższe lotnisko o 45 km, co zapewnia wygodne połączenia krajowe i międzynarodowe.