Mieszkanie 3 pokoi 115 m² Tavira, Portugalia

Portugalia, Tavira
$984,648
$8,562/m²
;
Data aktualizacji: 25.04.2026

• Adres
    566 s

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $8,562/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    115 m²

Opis

Zapraszamy do tego wspaniałego nowego trzypokojowego mieszkania w tętniącym życiem nadmorskim mieście Cabanas de Tavira. Z hojnym 115.35 m ² powierzchni wnętrza plus a100 m ² prywatny taras, ten nowoczesny obiekt oferuje doskonałą równowagę komfortu i luksusu.
Wejdź do środka, a znajdziesz jasne, przestronne środowisko życia zaprojektowane z elegancją w umyśle. Dwie stylowe łazienki dodają trochę wyrafinowania, podczas gdy certyfikat energetyczny A + zapewnia ekologiczny i oszczędny styl życia dla Ciebie i Twojej rodziny.
Położony w samym sercu Cabanas de Tavira, apartament łączy wygodę z przybrzeżnym urokiem. W odległości spaceru znajdą Państwo supermarkety, apteki, szkoły i różne opcje jadalne, gdzie można delektować się bogatymi smakami Algarve.
Dla chwil wolnego czasu, złote piaski Praia de Cabanas są tylko krótki spacer, oferując idealną ucieczkę dla relaksu i rekreacji. Czy szukasz spokojnego schronienia, tętniącej życiem kulinarnej sceny, czy odrobiny historii, ta lokalizacja ma wszystko.
Zakończenie planowane jest na lipiec 2026 - nie przegap szansy, aby zabezpieczyć swoje miejsce w tym urzekającym nadmorskim mieście. Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby zorganizować oglądanie i uczynić to mieszkanie nowym domem.

Lokalizacja na mapie

Portugalia, Tavira

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %
Okres kredytowania, lata
Koszt nieruchomości