Mieszkanie 2 pokoi 60 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$523,578
$8,726/m²
;
In CRM: 20399
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Bagno, 2 Atelier Residence
  • Metro
    Centrum (~ 700 m)
  • Metro
    Nowy Świat-Uniwersytet (~ 800 m)
  • Metro
    Rondo ONZ (~ 600 m)
  • Metro
    Świętokrzyska (~ 200 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $8,726/m²
  • Piętro
    Piętro
    7
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    60 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2009
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    15

Opis

Na sprzedaż ekskluzywne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m² na 7 piętrze prestiżowego 15-piętrowego budynku Atelier Residence, wybudowanego w 2009 roku w centrum Warszawy, Śródmieście. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym (28 m²), przytulnej sypialni z pojemną garderobą (18 m²), garderoby (2 m²), łazienki z jacuzzi (7 m²), przedpokoju (5 m²) m²) i loggia (12 m²) z widokiem na stronę południową. Mieszkanie zostało wyremontowane w wysokim standardzie, zainstalowano klimatyzację. Dodatkowo w budynku dostępne jest miejsce parkingowe w cenie 150 000 zł. Budynek posiada 15 kondygnacji naziemnych i 3 podziemne oraz garaż, a także podzielony jest na część mieszkalną, handlową i biurową. Biura i lokale usługowe zlokalizowane są na parterze i parterze, natomiast apartamenty zaczynają się od drugiego piętra. Elewacja budynku wykonana jest z piaskowca i granitu z dużymi oknami, które zapewniają doskonałe naturalne światło. Hole wejściowe i korytarze są elegancko ozdobione boazerią, marmurem i wykładziną.

Budynek oferuje usługi o charakterze hotelowym, w tym usługi concierge oraz codzienną dostawę pieczywa i gazet. Rezydencja zdobyła wiele prestiżowych nagród, m.in. pierwsze miejsce w konkursie Budowa Roku 2008.