Mieszkanie 1 pokój 44 m² Boreti, Czarnogóra

Boreti, Czarnogóra
$131,095
$2,979/m²
;
In CRM: 13678144
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 22.02.2023

• Adres
    XLIV ulica, s 42 ANATOLIA New Becici

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,979/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    44 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    44 m²

Opis

Piękny, nowoczesny apartament w pobliżu morza (500 metrów). Apartament ma powierzchnię 44 m2 z jedną sypialnią i jest sprzedawany w pełni wyposażony w meble i sprzęt AGD. Dobra opcja inwestycyjna z dobrym potencjałem wynajmu.

 

Infrastruktura w pobliżu
Morze 500 m

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?