Mieszkanie 2 pokoi 60 m² Petrovac, Czarnogóra

Petrovac, Czarnogóra
$141,294
$2,355/m²
;
In CRM: 7945
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 6.02.2026

Cena za m²
    $2,355/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    60 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Przytulny apartament z 2 sypialniami znajduje się na 1 piętrze Czarnogóry (2) w 4-piętrowym budynku. Komfortowa hala wejściowa z szafą magazynową, pokój dzienny z dużą sofą z klimatyzacją, nowa kuchnia z zmywarką, garderoba lub strefa pracy, jedna sypialnia z podwójnym łóżkiem i szafa, druga sypialnia z łóżkiem piętrowym, biurko i szafa. Widok na cichy zielony dziedziniec i mały widok na morze. Powierzchnia całkowita 60m2 (37 m2 + zadaszony taras przebudowany na oddzielną sypialnię). Odległość od morza z piaszczystą plażą wynosi 650 metrów. Dworzec autobusowy jest oddalony o 2 minuty spacerem. Sklepy, restauracje, kawiarnie, piekarnie znajdują się 5-7 minut pieszo. Zamknięty zielony dziedziniec z częścią wypoczynkową. Parking publiczny w pobliżu domu (zawsze są miejsca). Dobry potencjał wynajmu.

Lokalizacja na mapie

Petrovac, Czarnogóra
Edukacja
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Finanse

Wideo recenzja Mieszkanie w Petrovac, Czarnogóra

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %
Okres kredytowania, lata
Koszt nieruchomości
Płatność początkowa, %