Willa 8 pokojów 250 m² CrabonaxaVillasimius, Włochy

CrabonaxaVillasimius, Włochy
$980,968
$3,924/m²
;
Data aktualizacji: 9.09.2022

Rooms:
    8
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    250 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    230 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 500 m²

Opis

  Powierzchnia mieszkalna 230 metrów kwadratowych, łączna powierzchnia 1500 metrów kwadratowych. m., 200/250 kroków od morza.   Opis : Pokoje 8, w tym pokoje dwuosobowe 5 (sparowane 3, 2, łóżeczko dziecięce), jadalnie 2 (każde uzupełnione kuchnią), salon 1, łazienki 3, spiżarnia, taras, taras, zadaszona galeria.   Sprzęt : 2 zmywarka do naczyń, pralki 2, klimatyzacja, telewizory 2, kabel satelitarny, miejsca parkingowe 3, kuchnie i Nbsp; naczynia (elektr./gas.), piekarniki 2, lodówki 2, zamrażarka, ekspres do kawy, prysznice, bidet, jacuzzi, ogrzewanie, kominek, grill i nbsp; krzesła / stół / parasol do ogrodu, alarm, rejestrator wideo.