Mieszkanie 3 pokoi 132 m² Salo, Włochy

Salo, Włochy, Comunita Montana Parco Alto Garda bresciano
$527,490
$3,996/m²
;
In CRM: 6794
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.04.2026

• Miasto
    Comunita Montana Parco Alto Garda bresciano

Cena za m²
    $3,996/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    132 m²

Opis

GA- V000992. Apartament z trzema sypialniami na sprzedaż w Salo / Włochy

W zabytkowym centrum Salo z dostępem do ulicy dla pieszych i ze wszystkimi usługami na wyciągnięcie ręki, jak również 50 metrów od jeziora, znajduje się na pierwszym piętrze eleganckiej i historycznej byłej spinning machine wyposażonej w windę, znajduje się prestiżowy duży dom z widokiem na centralną ulicę miasta i z pięknym i charakterystycznym prywatnym tarasem na dziedzińcu na lunch i odkryty wypoczynek, z dużą kuchnią i jadalnią, dwie duże sypialnie i dwie łazienki, garderoba / pralnia. W dzielnicy mieszkalnej, biorąc pod uwagę rozmiar, można również utworzyć trzeci pokój lub studia.

Na parterze domu znajduje się piwnica i można oddzielnie kupić bardzo wygodny garaż wewnątrz budynku z bezpośrednim dostępem do schodów, które prowadzą do domu. Wysokiej jakości dekoracje wnętrz oprócz projektowania wykonane przy użyciu najnowszych technologii. Świetna okazja.

Możesz również być zainteresowany w tym mieszkaniu.

Dodatkowe usługi firmy:
- Sprawdzanie czystości prawnej
- Wsparcie prawne transakcji z gwarancją uzyskania wszystkich dokumentów dotyczących własności
- Podróże: Rezerwacja biletów lotniczych w najniższej cenie
- Usługi postsprzedaży - rozwiązanie wszelkich pytań dotyczących utrzymania nieruchomości

Lokalizacja na mapie

Salo, Włochy, Comunita Montana Parco Alto Garda bresciano