Szeregowiec 4 pokoi 212 m² Municipality of Chersonissos, Grecja

Grecja, Municipality of Chersonissos, Gouves Municipal Unit
$464,117
$2,189/m²
;
In CRM: 222908
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 19.01.2026

Liczba kondygnacji
    4
  • Piętro
    Piętro
    -1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    212 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    157 m²

Opis

Oferowane na sprzedaż: Nowoczesne półdziecko mezzanine w gminie Hersonissos, Heraklion, Kreta.
Dom znajduje się w spokojnej, tradycyjnej miejscowości w odległości spaceru do wszystkich niezbędnych udogodnień. Ten trzypiętrowy dom z czterema sypialniami, dwiema łazienkami i WC obszar 193 metrów kwadratowych na działce 150 metrów kwadratowych jest idealny zarówno dla rozrywki i codziennego życia, z dużą przestrzenią i zapierającym dech w piersiach widokiem na góry i morze.
Ciesz się otwartym planem, wysokie sufity i komfortowa kuchnia.
Układ domu:

Podwyższone pierwsze piętro: 3 sypialnie i 1 duża łazienka
Drugie piętro: Zewnętrzny układ składający się z salonu z kominkiem i ogromny balkon z zapierającym dech w piersiach widokiem! kuchnia z jadalnią, mała spiżarnia i WC.
Attic: Główna sypialnia z łazienką i WC, a także ogromny balkon z zapierającym dech w piersiach widokiem.
Piwnica: Może być używany jako garaż, magazyn lub nawet przekształcony w oddzielne mieszkanie! Posiada wszystkie niezbędne połączenia do stworzenia wanny lub kuchni.