Szeregowiec 4 pokoi 215 m² Spata, Grecja

Spata, Grecja, Municipality of Spata Artemida, Spata Loutsa Municipal Unit
$478,187
$2,224/m²
;
In CRM: 13804
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    215 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    215 m²

Opis

Na sprzedaż dwupoziomowy o powierzchni 215 metrów kwadratowych w Attyce .Maisonette ma 3 poziomy. Pierwsze piętro składa się z 3 sypialni, salonu, jednej łazienki. Parter składa się z salonu, jednej kuchni, jednej toalety. Drugie piętro składa się z jednej sypialni, jednej łazienki. Jest kominek, klimatyzacja i markizy. Budynek ma windę. Dodatki do nieruchomości: miejsce parkingowe. Kamienica znajduje się w Spata, gdzie cała niezbędna infrastruktura, a także dobre połączenia transportowe. Apartamenty Trehetazhnye wykonane są z wysokiej jakości stoematerialov. Istnieją przestronne pokoje z dużym balkonem z przodu iz tyłu domu.