Willa 1 pokój 305 m² Nikiti, Grecja

Nikiti, Grecja, Municipality of Sithonia, Sithonia Municipal Unit
$820,715
$2,691/m²
;
In CRM: 164660
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.08.2025

Liczba kondygnacji
    3
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    305 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    300 m²

Opis

Dom na sprzeda ¿na parterze wyspy Halkidiki w wioskach z rozwiniêciem infrastruktury przez ca ³ y rok.
Dom składa się z 4 apartamentów o łącznej powierzchni 305 m2
Na parterze 2 apartamenty 65 metrów kwadratowych każdy, posiada 1 kuchnia w połączeniu z hali, 1 sypialnia i 1 łazienka.
na drugim i trzecim piętrze identyczne apartamenty o powierzchni mieszkalnej 87 m2 każdy posiada 1 kuchnia w połączeniu z loftami 2 sypialnie 1 łazienka.