Mieszkanie 2 pokoi 53 m² Batumi, Gruzja

Gruzja, Batumi
$46,000
$868/m²
;
Data aktualizacji: 12.01.2026

Cena za m²
    $868/m²
  • Piętro
    Piętro
    7
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    53 m²

Opis

Hipoteki dla cudzoziemców!

Doskonała opcja inwestycji, osobistego zamieszkania i rekreacji na wybrzeżu Morza Czarnego!

Apartament na sprzedaż w ekologicznie czystej okolicy Batumi - Makhinjauri.

Apartament z prywatną sypialnią.

Budynek mieszkalny znajduje się w obszarze kurortu Mahinjauri.

Istnieją źródła mineralne, które są stosowane w leczeniu różnych chorób.

Infrastruktura jest rozwijana, istnieją instytucje kulturalne, edukacyjne i medyczne.

Z Mahinjauri można również łatwo dotrzeć do miasta Batumi i Republiki Zielonego Przylądka.

Położenie na morzu 50 metrów od morza. Z okien wszystkich apartamentów znajdują się widoki na morze, góry Adjarian i miasto.

Dom z gazem, cała komunikacja.

Parkowanie podziemne i naziemne, podwórko

20 metrów sklep, 150 metrów supermarkety i kawiarnie.

Najczystsze plaże w Batumi.

W pobliżu znajduje się Ogród Botaniczny, Park Mtirala, Dendropark, itp.

Cichy, przytulny, wygodny dla życia i rekreacji.

Pomożemy Ci bezpiecznie i opłacalnie kupić nieruchomości w pobliżu morza w Batumi.

Hipoteka lub rata - pomożemy w organizacji.

Pracujemy w Batumi od 2019 roku.

Jesteśmy dobrze świadomi lokalnego rynku nieruchomości i tego, co jest opłacalne do zakupu.

Pełne wsparcie prawne.

Oferujemy najlepsze opcje, zarówno do życia i do rekreacji, inwestycji, zysku.