Mieszkanie 3 pokoi 133 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$1,00M
$7,520/m²
;
In CRM: 63530
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.05.2026

Cena za m²
    $7,520/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    133 m²

Opis

Nowy projekt pięcio-historyczny położony w samym sercu Limassol. Projekt składa się z 17 mieszkań. Główne cechy VRV Układ klimatyzacji Fotowoltaika i pomiar netto dla każdego mieszkania Podnośnik i zjeżdżalnia z aluminium - drzwi do sufitu Telefon wideo do rozpoznawania twarzy Konsultacje w sprawie projektowania wnętrz Automatyczna brama na parking Ogrzewacz wody sterowany Wifi Zaopatrzenie pojazdów elektrycznych w ładunki Dostępność Apartament 5 piętro Powierzchnia wewnętrzna 110 m2 Pokryte werandą 23 m2 Ogród dachowy 90 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Status: Off Plan Data zakończenia: 4 kwietnia 2027 r.