Mieszkanie 2 pokoi 99 m² Pafos, Cypr

Cypr, Pafos
$447,963
$4,525/m²
;
In CRM: 243495
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 10.05.2026

Cena za m²
    $4,525/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    99 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

2- Sypialnia Apartament Pokoje w dwupokojowym mieszkaniu są zaprojektowane z uwzględnieniem komfortu, prywatności i elastyczności. Z dala od głównych obszarów mieszkalnych, zapewniają one komfortowe i relaksujące środowisko odpowiednie zarówno dla odpoczynku i przestrzeni osobistej. Główna sypialnia jest przestronna i przestronnie urządzona, oferuje wystarczająco dużo miejsca na duże łóżko, szafy i dodatkowe meble, takie jak garderoba lub część wypoczynkowa. Wysokie sufity i światło naturalne wzmacniają ogólne poczucie otwartości i komfortu. Druga sypialnia jest równie dobrze zaprojektowana i bardzo wszechstronna. Może być używany jako pokój gościnny, sypialnia dla dzieci, lub biuro domowe, dostosowując się łatwo do różnych potrzeb stylu życia. Jego układ zapewnia efektywne wykorzystanie przestrzeni przy zachowaniu komfortowej atmosfery. Obie sypialnie korzystają z dużych okien, które pozwalają na naturalne światło do przepływu, tworząc jasne i zachęcające środowisko. Połączenie nowoczesnych wykończeń, praktycznych układów i dobrze wyważonych proporcji zapewnia, że każdy pokój obsługuje wysoki poziom komfortu i funkcjonalności. Ogólnie rzecz biorąc, sypialnie są zaprojektowane, aby zaoferować harmonijną mieszankę stylu, praktyczności i relaksu, co mieszkanie idealne dla nowoczesnego życia miasta.