Mieszkanie 2 pokoi 90 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$485,446
$5,394/m²
;
In CRM: 243230
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

• Adres
    Lazarou Kountourioti, Neapolis 1

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,394/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    90 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2022

Opis

Odkryj ten nowoczesny i elegancki apartament z dwoma sypialniami położony w prestiżowej dzielnicy Neapolis w Limassol, w odległości krótkiego spaceru od supermarketu Alphamega i szerokiej gamy lokalnych udogodnień. Zbudowany zaledwie 4 lata temu, nieruchomość posiada wysokiej jakości wykończenia, nowoczesny design i dbałość o szczegóły, oferując zarówno komfort i styl. Apartament posiada jasny i przestronny open- plan życia i jadalnia, idealne zarówno dla relaksu i rozrywki. Duże okna pozwalają na wypełnienie przestrzeni naturalnym światłem, tworząc ciepłą i zachęcającą atmosferę. Kuchnia jest w pełni wyposażona w urządzenia premium, w tym zmywarkę, pralkę i suszarkę, łącząc funkcjonalność z elegancką konstrukcją. Dwa hojne sypialnie zapewniają dużą przestrzeń i prywatność, a eleganckie łazienki są zaprojektowane z nowoczesnym wyposażeniem i wykończenia. Klimatyzacja zapewnia komfort całoroczny, a dedykowany magazyn zapewnia wygodę praktyczną. Zakryty parking uzupełnia obiekt, zapewniając bezpieczny i łatwy dostęp. Wyjdź na zewnątrz do ogromnej werandy, idealny do korzystania z śródziemnomorskiego klimatu, gości, lub po prostu odkręcać w spokojnym otoczeniu na zewnątrz. Apartament położony jest w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Limassol, oferuje doskonały dostęp do sklepów, kawiarni, restauracji, aptek i niezbędnych usług, zachowując jednocześnie poczucie spokoju. Ta nieruchomość stanowi doskonałą mieszankę współczesnego luksusu, wygody i stylu życia, co czyni go wyjątkowym wyborem dla rozpoznawalnych właścicieli domów.