Mieszkanie 2 pokoi 203 m² Yeroskipou, Cypr

Yeroskipou, Cypr
$538,735
$2,654/m²
;
In CRM: 242167
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 10.05.2026

Cena za m²
    $2,654/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    203 m²

Opis

Ten nowoczesny apartament z dwoma sypialniami jest częścią nowoczesnego budynku mieszkalnego na drzewie położonego w tętniącym życiem sercu Pafos. Doskonała lokalizacja w odległości spaceru od sklepów, restauracji, zabytków kultury i centrów biznesowych, oferuje wyjątkową wygodę i komfort w jednym z najbardziej pożądanych obszarów miasta. Zaprojektowany z elegancką prostotą i stylem funkcjonalnym, apartament posiada układ open- plan z przestronnym mieszkaniem i jadalnią, nowoczesną kuchnią i jasną sypialnią z łazienką. Duże okna i prywatny balkon tworzą naturalny przepływ światła we wnętrzu, zwiększając poczucie otwartości i wyrafinowania miejskiego. Mieszkańcy korzystają z wielu praktycznych udogodnień, w tym zadaszony parking, prywatne przechowywanie i przepisy dotyczące ładowania samochodów elektrycznych i klimatyzacji. Wybudowany z wysokiej jakości materiałów, izolacji termicznej i energooszczędnych systemów, apartament zapewnia zarówno trwałość i rok-okrągły komfort.