Mieszkanie 2 pokoi 84 m² Chloraka, Cypr

$590,996
$7,036/m²
;
In CRM: 32341
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.12.2025

Cena za m²
    $7,036/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    84 m²

Opis

Przestronne dwupokojowe mieszkanie w Chloraka, Pafos z prywatnym ogrodem i tarasem. Ciesz się nowoczesnym śródziemnomorskim designem, naturalnym światłem oraz bliskością plaż i lokalnych udogodnień. Idealny do stałego zamieszkania lub inwestycji. Odkryj piękne mieszkanie z dwoma sypialniami w Chloraka, Pafos, zaprojektowane dla komfortu i nowoczesnego życia. Ten apartament posiada: 2 sypialnie i 2 łazienki Open-plan salon i jadalnia z bezpośrednim dostępem do tarasu i prywatnego ogrodu Nowoczesna kuchnia z wysokiej jakości wyposażeniem Naturalne światło słoneczne w całym domu Odległość od plaż, restauracji i sklepów Parking prywatny i bezpieczne środowisko życia Idealny dla rodzin, emerytów lub inwestorów szukających nieruchomości z potencjałem wynajmu w doskonałej lokalizacji wybrzeża. P1: Jaki jest rozmiar typowego mieszkania z dwoma sypialniami w Chloraka? A: Większość apartamentów z dwoma sypialniami od 80- 100 m ² wewnętrznie, z tarasami lub przestrzeniami ogrodowymi, dodając dodatkową przestrzeń na zewnątrz. P2: Czy Chloraka jest dobrą lokalizacją dla rezydencji długoterminowej? A: Tak, Chloraka oferuje ciche, przyjazne rodzinie środowisko z dostępem do plaż, szkół, lokalnych sklepów i restauracji. P3: Czy w mieszkaniu znajdują się pomieszczenia na zewnątrz? A: Tak, apartamenty zazwyczaj obejmują taras lub ogród, idealne do relaksu lub rozrywki na zewnątrz. P4: Czy ten apartament może być używany do wynajmu inwestycji? A: Absolutnie. Chloraka jest popularny wśród turystów i emigrantów, co sprawia, że nadaje się do krótko- lub długoterminowych wynajmu. P5: Jak daleko jest Chloraka od miasta Pafos i lotniska? A: Chloraka jest około 5- 10 minut samochodem od centrum miasta Pafos i około 15 minut od międzynarodowego lotniska Pafos. Opis obszaru s: Powierzchnia całkowita: 84 m2 Powierzchnia wewnętrzna: 76 m2 Pokryte werandą: 7 m2 Weranda niepokryta: 17 m2 Data zakończenia robót: 12 miesięcy po podpisaniu umowy sprzedaży.