Mieszkanie 1 pokój 58 m² Limnatis, Cypr

Limnatis, Cypr, Limnatis
$313,165
$5,399/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

Cena za m²
    $5,399/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    58 m²

Opis

Ultra- nowoczesny blok mieszkalny w bardzo centralnej lokalizacji w dzielnicy Limassol. Współczesny design, kolory i układ. W odległości spaceru od centrum miasta, w pobliżu portu, przystani i plaży z wielu udogodnień wokół projektu. Niesamowite możliwości inwestycyjne.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek