Mieszkanie 1 pokój 55 m² Pyla, Cypr

Pyla, Cypr
$206,919
$3,790/m²
;
In CRM: 99511
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 9.11.2025

Cena za m²
    $3,790/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    55 m²

Opis

Ten ultranowoczesny kompleks apartamentowy znajduje się w cichej, szybko rosnącej okolicy Pyla w Larnaca. Położony w pobliżu głównych autostrad i pięknych plaż z niebieską flagą, projekt oferuje wygodny dostęp do wszystkich niezbędnych infrastruktur miejskich, w tym szkół, klubów sportowych, restauracji, kawiarni i supermarketów. Przytulne i komfortowe apartamenty z 1-3 sypialnie mają starannie przemyślany układ, który zapewnia maksymalną prywatność mieszkańców przy minimalnej dostępności wspólnych obszarów. Wejście do kompleksu jest zamknięte, a dla większego bezpieczeństwa można zainstalować system nadzoru wideo. Każdy apartament posiada prywatne miejsca parkingowe, z których część znajduje się na podziemnym piętrze. Apartamenty te mają wiele wyjątkowych funkcji, w tym sufity 3 metry wysokości, wbudowane szafy lub garderoby w sypialniach, drzwi aluminiowe z podwójnym szyb i moskitiery z widokiem na taras, a także panele słoneczne na dachu, które znacznie obniżyć koszty energii elektrycznej właścicieli. Ponadto profesjonalna firma zarządzająca będzie odpowiedzialna za obsługę i utrzymanie obiektów użyteczności publicznej, zapewniając komfortowe i wysokiej jakości zakwaterowanie w tym unikalnym kompleksie.

Lokalizacja na mapie

Pyla, Cypr
Jedzenie i picie
Rekreacja

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %