Mieszkanie 2 pokoi 113 m² Larnaka, Cypr

Cypr, Larnaka
$380,997
$3,372/m²
;
Data aktualizacji: 26.04.2026

Cena za m²
    $3,372/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    113 m²

Opis

Ten nowoczesny kompleks mieszkalny w Larnaca jest kolekcją jedno-, dwu- i trzypokojowych apartamentów, które łączą funkcjonalność, elegancję i komfort. Przestronne werandy, prywatny parking i unikalne ogrody dachowe tworzą idealne warunki dla nowoczesnego życia. Strategiczne położenie w szybko rozwijającym się obszarze nie tylko zapewnia doskonałe połączenia z centrum miasta, międzynarodowego lotniska i głównych autostrad, ale także zmienia obszar w kluczowe centrum handlowe przyciągające prestiżowe firmy, biura korporacyjne i instytucje finansowe. Projekt, wykonany w stylu minimalizmu i skandynawskiej estetyki, tworzy atmosferę, która jest zarówno wyrafinowana i atrakcyjna. Każdy szczegół jest przemyślany ze szczególnym uwzględnieniem maksymalnego wykorzystania naturalnego światła, wykorzystania materiałów przyjaznych dla środowiska oraz uwagi na funkcjonalność. Ostrożnie dobrane materiały z drewna, kamienia i szkła podkreślają piękno przyrody i przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju. Kompleks z zamkniętym obszarem gwarantuje dodatkowe bezpieczeństwo dzięki systemowi nadzoru wideo i zabezpieczonemu wejściu. Dla osób poszukujących większego komfortu i wygody, istnieją dodatkowe opcje, takie jak podgrzewane podłogi, klimatyzacja kanałowa w salonie i ekskluzywne zestawy mebli.

Lokalizacja na mapie

Cypr, Larnaka