Mieszkanie 1 pokój 54 m² Dystrykt Larnaka, Cypr

Cypr
$179,326
$3,303/m²
;
Data aktualizacji: 9.11.2025

Cena za m²
    $3,303/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    54 m²

Opis

W aktywnie rozwijającej się dzielnicy Livadia, Larnaca, istnieje nowoczesny kompleks mieszkaniowy, z powodzeniem łączący stylową architekturę, przemyślane układy i wysokiej jakości wydajność. Dwupiętrowy projekt oferuje stylowe jedno- i dwupokojowe apartamenty, a także przestronne dwupokojowe penthouses i prywatny taras na dachu - idealne miejsce na relaks i gości na zewnątrz. Każdy apartament jest zaprojektowany z naciskiem na komfort i funkcjonalność: jasne przestrzeni open- plan, pokryte werandy i okna panoramiczne z podwójnym szkłem wypełnić wnętrze z naturalnego światła i przytulności. Ozdoba wykorzystuje wysokiej jakości materiały, które odzwierciedlają nowoczesne podejście do projektowania i dbałości o szczegóły. Budynek spełnia normy efektywności energetycznej klasy A, zapewniając wygodny mikroklimat o każdej porze roku i obniżając koszty operacyjne. Dla wygody mieszkańców zapewnione są również zadaszone miejsca parkingowe oraz pojedyncze magazyny. Cała niezbędna infrastruktura - szkoły, sklepy, kawiarnie i piekarnie - znajduje się w odległości spaceru. Projekt ten będzie doskonałym wyborem dla komfortowego życia w jednym z najbardziej obiecujących obszarów Larnaca - łącząc prywatność, nowoczesny styl i korzystną lokalizację.

Lokalizacja na mapie

Cypr
Jedzenie i picie
Finanse
Rekreacja

Kalkulator hipoteczny