Dom 8 pokojów 475 m² Peyia, Cypr

Peyia, Cypr
$2,12M
$4,461/m²
;
In CRM: 59149
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    8
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    475 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    980 m²

Opis

Wyjątkowa luksusowa willa w Peyia, Pafos. Rezydencja ta, zbudowana zgodnie ze standardami pasywnego domu, oferuje panoramiczne widoki na morze, innowacyjną efektywność energetyczną oraz komfort na całym świecie. Główne cechy Przestronny układ - 3 sypialnie, w tym apartament z garderoby i ensuite, plus biuro z zamiatające widoki na morze Open-plan kuchnia, jadalnia i obszary mieszkalne z wyspy na miarę Strona główna kino / siłownia, sala użytkowa i samodzielny apartament dla gości / pokojówek Nieskończoność basen z pływającymi schodkami, zatopiony firepit lounge, obszar BBQ i zacienione pergola 2-pokojowy pensjonat z prywatnym basenem, idealny dla odwiedzających lub życia wielopokoleniowego Ogrzewanie podłogowe Chłodzenie VRV Opcja komina i filtracja wody Pasywny efekt chłodniczy komina, cieniowanie termiczne, wysokosprawna izolacja dla wydajności przez cały rok Położony na szczycie wzgórza Peyia oferuje niezabudowane widoki na morze, szybki dostęp do linii brzegowej, park narodowy, supermarkety, szkoły, szpital i lotnisko - połączenie prywatności z wygodą.