Dom 4 pokoi 300 m² Jermasoja, Cypr

Jermasoja, Cypr
$2,25M
$7,513/m²
;
In CRM: 241654
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Rok realizacji
    2001
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    6
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    300 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    517 m²

Opis

Położony w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów mieszkalnych Limassol, Kalogiri w Germasogeia, ten wyjątkowy trzypiętrowy luksusowy rezydencja oferuje wyrafinowane życie, prywatność i komfort na 517 m2 powierzchni o łącznej powierzchni pokrytej około 300 m2 Obiekt posiada cztery przestronne sypialnie, pięć łazienek i dodatkową toaletę dla gości, zapewniając maksymalną wygodę dla rodziny i rozrywki. Dwa w pełni wyposażone kuchnie i dwa oddzielne obszary mieszkalne i jadalne na różnych piętrach zapewniają elastyczność, dzięki czemu pobyt idealny dla wielopokoleniowych gości żyjących lub goszczących. Dom przeznaczony zarówno dla relaksu, jak i funkcjonalności obejmuje kominek, prywatny basen z prysznicem na świeżym powietrzu oraz saunę, tworząc prywatny wellness rekolekcje. Dodatkowe funkcje obejmują fotowoltaiczne panele słoneczne dla efektywności energetycznej, klimatyzację w całym i elektryczne rolety. Nieruchomość korzysta również z dwóch zadaszonych miejsc parkingowych, pokój pokojowy z łazienką, kotłownia, duża przechowalnia i wzmocnione bezpieczeństwo z systemem zabezpieczeń i kamer. Drewniana pergola uzupełnia przestrzeń na zewnątrz, oferując cieniowane miejsce na zewnątrz jadalnia i wypoczynek. Ta znakomita rezydencja łączy luksus, przestrzeń i zaawansowane udogodnienia w doskonałej lokalizacji, co czyni go idealnym wyborem dla wymagających kupujących poszukujących ekskluzywnego domu w Limassol.