Dom 5 pokojów 527 m² Kakopetria, Cypr

Cypr, Kakopetria
$920,762
$1,747/m²
;
In CRM: 58877
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    527 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 673 m²

Opis

Trzypiętrowy budynek mieszkalny w Kakopetrii, Nikozja. Budynek składa się z: Dwupokojowy dom na parterze 171 m2 Składa się z otwartego planu salon / jadalnia, salon, kuchnia, dwie sypialnie (jeden jest en- suite) i łazienka. Posiada podwójne szyby, prowiant na rozdzielone jednostki, centralne ogrzewanie i kominek. Trzypokojowy dom na pierwszym dolnym piętrze 226 m2 Składa się z otwartego planu salon / jadalnia, salon, kuchnia, trzy sypialnie (jeden jest en- suite) i łazienka. Posiada podwójne szyby, prowiant na rozdzielone jednostki, centralne ogrzewanie i kominek. Na zewnątrz znajduje się budynek pomocniczy (pokój serwisowy) 60 m2, który składa się z sypialni ensuite. Winda zapewnia dostęp do domu. Drugie dolne piętro o powierzchni 70 m2, składające się z magazynu i pomieszczenia mechanicznego.