Mieszkanie 3 pokoi 125 m² Kissonerga, Cypr

Kissonerga, Cypr, Koinoteta Kissonergas
$435,492
$3,484/m²
;
In CRM: 236666
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.05.2026

Cena za m²
    $3,484/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    125 m²

Opis

3- Sypialnia Luksusowy Apartament w Kissonerga - Eleganckie rodziny wybrzeża życia Zaprojektowany dla tych, którzy cenią przestrzeń, światło, i wyrafinowane szczegóły, to luksusowe mieszkanie z trzema sypialniami w Kissonerga jest uosobieniem nowoczesnego życia przybrzeżnego. Oferując elastyczny układ, jest idealny dla rodzin, artystów lub osób poszukujących prestiżowego wypoczynku. Otwarta kuchnia, jadalnia i przestrzeń mieszkalna płyną płynnie na dużą prywatną werandę, idealne do kuchni alfresco. W głównym apartamencie znajduje się garderoba i łazienka, a dwie dodatkowe sypialnie zapewniają komfort dla rodziny lub gości. Do głównych atrakcji należą prywatny basen, ogrzewanie podłogowe, system chłodzenia VRV, system fotowoltaiczny 10.1 kW oraz pełna inteligentna automatyzacja domu. Dom kino, siłownia, sauna i kryty jacuzzi podnieść tę rezydencję do pełnego doświadczenia stylu życia. Prywatny parking, magazyn i dostęp do windy zapewniają codzienną wygodę.