Penthouse 3 pokoi 295 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$809,077
$2,743/m²
;
In CRM: 235691
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

• Adres
    Lazarou Kountourioti, Neapolis 1

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,743/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    295 m²

Opis

Na sprzedaż: Ten wyjątkowy apartament z trzema sypialniami w Neapolis, Limassol, oferuje 115 m2 wewnętrznej powierzchni mieszkalnej i szczodry 180 m2 weranda, łącznie 295 m2 Nieruchomość jest podzielona na trzy jednopokojowe apartamenty, obecnie wynajmowane do czerwca 2025 roku, zapewniając natychmiastowe dochody z wynajmu. Dzięki doskonałej lokalizacji i potencjałowi dochodowemu ten apartament jest fantastyczną szansą inwestycyjną. ROI 9%

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?