Mieszkanie 1 pokój 102 m² Pafos, Cypr

Cypr, Pafos
$315,437
$3,093/m²
;
In CRM: 231328
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.05.2026

Cena za m²
    $3,093/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    102 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

1- Sypialnia Apartament - Współczesne życie z widokiem na morze Ten elegancki apartament z jedną sypialnią jest idealnie położony w pobliżu wybrzeża, oferując unikalne połączenie spokoju, nowoczesnej architektury i zapierające dech w piersiach widoki na morze. Zaprojektowany dla tych, którzy cenią komfort i prostotę, przedstawia wyrafinowane urbanistyczne rekolekcje, które równoważy wyrafinowaną estetykę z praktycznym życiem. Układ open- plan bezproblemowo integruje kuchnię, mieszkanie i jadalnię, tworząc miejsce zapraszające wypełnione naturalnym światłem. Okna na suficie podnoszą piękny widok na morze i tworzą silne połączenie z otaczającym krajobrazem. Czyste linie architektoniczne i miękkie tekstury zwiększają minimalistyczny urok wnętrz. Sypialnia jest przestronny i przytulny, oferuje spokojną atmosferę idealną do odpoczynku. Wysokokońcowe wykończenia, dobrze wyznaczona łazienka z europejskim sprzętem sanitarnym i built- w magazynie zapewniają zarówno komfort i funkcjonalność. Dodatkowe funkcje obejmują prywatny zadaszony parking, magazyn i dostęp do wspólnego basenu - idealny do korzystania z zrelaksowanego stylu życia. Inteligentne systemy domu i wideo intercom dodać bezpieczeństwo i łatwość w codziennym życiu, czyniąc ten dom idealnym mieszanką stylu, technologii i wygody.