Dom 3 pokoi 369 m² Ajia Napa, Cypr

Ajia Napa, Cypr
$4,28M
$11,600/m²
;
In CRM: 29090
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 8.05.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    369 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 952 m²

Opis

Projekt jest unikalny, luksusowy rozwój nabrzeża morskiego 4 wille z pięciosypialnią, położony w uprzywilejowanym nabrzeżu morza na wschód od Ayia Napa Marina. Otoczony niekończącym się błękitnym horyzontem Morza Śródziemnego i odzwierciedlający najnowsze trendy w luksusowym życiu na wyspie, ten klaster willi posiada odważny pokaz współczesnej architektury, w połączeniu ze stylową elegancją i funkcjonalnością praktyczną. Projekt jest ekskluzywnym nowym rozwojem luksusowych przestrzeni mieszkalnych. Zbudowany na tyle blisko, aby stworzyć wspaniałą, małą społeczność, każdy dom oferuje przestrzeń pozwalającą na maksymalną prywatność i komfort. Błyszcząca biała powierzchnia jest akcentowana drewnem i jasnokolorowymi kamiennymi panelami, które wyeksponują poczucie luksusu i beztroskiej elegancji, którą uzupełniają białe piaski i szczytowe wody wschodniej linii brzegowej wyspy. Wille obejmują trzy-piętrowe rezydencje, które obejmują piwnicę, parter i pierwsze piętro, a także pięć sypialni i pięć łazienek. Wnętrza są zbudowane w taki sposób, aby umożliwić piękny widok na morze z każdego punktu widokowego. Duże, starannie umieszczone okna i szklane balkony na wszystkich balkonach tworzą ultranowoczesną zewnętrzną, ale także strumień w obfitości naturalnego światła, oferując jasny widok na plażę tuż u twoich stóp. W ten sposób, piękne zewnątrz nigdy nie jest poza zasięgiem wzroku. Duży balkon również z widokiem na basen i pokładu, które mieszkańcy mogą korzystać z prywatności własnego domu. Luźno urządzony ogród dachowy pozwala na wspaniałe widoki na morze przez horyzont. Kilka kroków dalej jest piaszczysty brzeg. Budynek o wysokiej efektywności energetycznej Aluminiowe wykończenie drewna pionowe Wszystkie obszary wysokiej jakości płytki włoskie lub hiszpańskie o dużym wymiarze 60cmx120cm Sypialnie. Parkiet laminatowy Pokrywanie powierzchni basenu Osprzęt sanitarny Laufen, mieszalniki Grohe Wysokie pułapy Wysoka jakość Drzwi przesuwne aluminiowe, z podwójnym szkliwem Podłogowe centralne ogrzewanie z pompą ciepła VRV Mitsubishi lub Daikin a / c jednostek we wszystkich obszarach Blum miękkie bieżniki zamykane do szuflady Blum miękkie zawiasy do drzwi Sztuczny granit top wysokiej jakości System automatyki do oświetlenia i rolet (zapewnienie rolet) W pełni elastyczny i rozszerzalny system automatyki TV i głos i dane (internet) punkty RJ45 we wszystkich pokojach i sypialniach Kable konstrukcyjne do transmisji danych i głosu z kablem cat6 Przepis dotyczący anteny satelitarnej Ogrzewacz słoneczny Przepływ basenu Rezerwa na panele słoneczne Status: Plan wyłączenia