Pomieszczenie biurowe 182 m² Spilia, Cypr

Cypr, Spilia
$337,685
$1,855/m²
;
In CRM: 29629
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 19.05.2026

Cena za m²
    $1,855/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    182 m²

Opis

Biuro w Agios Antonios, Nikozja. Posiada zadaszony parking w piwnicy i dwa odkryte miejsca parkingowe na parterze. Biuro znajduje się na pierwszym piętrze i ma powierzchnię wewnętrzną 149m2 i 33sqm pokryte werandy. Oferuje bliskość do wszystkich udogodnień i łatwy dostęp do centrum Nikozji.

Lokalizacja na mapie

Cypr, Spilia
Jedzenie i picie
Powrót do Zostawić wniosek