Willa 4 pokoi 131 m² Snasici, Chorwacja

Snasici, Chorwacja, Opcina Sveta Nedelja
$682,978
$5,214/m²
;
Data aktualizacji: 2.04.2026

• Adres
    50148

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    131 m²

Opis

W cichym otoczeniu niedaleko Labin znajduje się nowoczesna willa. Willa została wybudowana w 2024 roku i zaprojektowana tak, aby zapewnić komfort i funkcjonalność, z nowoczesnym stylem architektonicznym i jakości materiałów.
Układ i cechy techniczne
Przestrzeń wewnętrzna mieści się w sześciu pokojach, w tym przestronny salon połączony z kuchnią i jadalnią, badanie, cztery sypialnie, trzy łazienki i dodatkową WC. Infrastruktura użytkowa obejmuje przyłącze elektryczne (moc 6,6 kW, biały model taryfowy), możliwość połączenia telekomunikacyjnego oraz kominek przewidziany w projekcie, który pozwala na centralne ogrzewanie paliwem stałym, olejem grzewczym lub systemami alternatywnymi, takimi jak klimatyzacja i pompa ciepła. Powierzchnia całkowita wynosi 188,50 m2. Powierzchnia mieszkalna wynosi 131.50 m2, a powierzchnia tarasu 36.70 m2, a garaż 20.30 m2.
Wyposażenie i wykończenie
Willa jest wyposażona w standardową stolarkę z izolowanym szkłem i żaluzjami, podczas gdy drzwi wewnętrzne są stałe lub przeszklone i fornirowane. Podłoga składa się z parkietu w pokojach i płytek ceramicznych w kuchni, łazienkach i na tarasach. Ściany są tynkowane i malowane wapienną farbą, a łazienki są wyściełane do 2 metrów wysokości. Schody i platforma wejściowa są wykonane z kamienia z Kanfanar. Zezwolenie na użytkowanie jest w trakcie uzyskiwania, zapewniając, że przyszły właściciel otrzyma w pełni zgodną dokumentację.