Mieszkanie 62 m² Warna, Bułgaria

Bułgaria, Warna
$77,201
$1,248/m²
;
In CRM: 8522787
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.03.2026

Cena za m²
    $1,248/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    62 m²

Opis

Nowoczesny aparthotel pośród spokoju i ciszy naturalnego parku leśnego w słynnym kurorcie Morza Czarnego Golden Sands.

Korzyści

Doskonała lokalizacja: wśród spokoju i ciszy parku naturalnego, w pobliżu centrum ośrodka z rozrywką, restauracje, atrakcje, 600 metrów od złotej plaży i morza;

- Własna infrastruktura, wiele udogodnień i usług dla właściwego wypoczynku i zakwaterowania;

- Nowoczesna architektura, wysokiej jako? ci budowa i dekoracja apartamentów;

Apartamenty są odpowiednie zarówno dla wakacji letnich i dla całego roku życia.

Lokalizacja

Hotel znajduje się w słynnym kurorcie Morza Czarnego w Bułgarii Golden Sands, w jego zachodniej części, wśród pięknej zieleni parku naturalnego o znaczeniu narodowym, oferując swoim gościom maksymalną dawkę spokoju, ciszy i relaksu. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się centrum kurortu, gdzie znajdują się miejsca rozrywki, różne restauracje, kawiarnie, bary, kluby, atrakcje dla dorosłych i dzieci, sklepy itp. Odległość od słynnych złotych plaż i czystego morza wynosi około 600 metrów.

Informacje o ośrodku Golden Sands

Ośrodek Golden Sands jest bardzo dogodnie położony i to daje mu wielką popularność - tylko 18 km od morza miasta Varna, międzynarodowe lotnisko i wszystkie udogodnienia dużego miasta. Przyjemny łagodny klimat, długi sezon od maja do października sprawiają, że jest to odpowiednie miejsce na pełne wakacje na plaży. Ośrodek znajduje się wśród dużego parku przyrody o znaczeniu narodowym i to odróżnia go od innych kurortów Morza Czarnego na wybrzeżu. Złote piaski Resort jest uważany za perłę Północnego regionu Morza Czarnego Bułgarii, oferując doskonałe warunki do rekreacji i rekreacji.